Tark Leib Proovi

Kui olete maha õppelaenu võlg, ei tundu õiglane maksude tasumine. Sellepärast on oluline saada nii palju kui saate oma maksudeklaratsioonidega tagasi. Kasutage ära mahaarvamisi ja krediiti ning kui sul on piisavalt õnne, et seda teha, kasutage oma tulu, et maksta ära suur osa teie võlgadest. Siin on, mida peaksite otsima oma tagasipöördumise täites.

1. Mahaarvatud intressi maksmine

Võite maha arvata intressi, mida maksate oma võlgadele. Vähemalt sellisel viisil saate tagasi osa sellest, mida te kulutasite.

Saate selle maha arvata tulude korrigeerimisena. Maksimaalne summa, mille saate maha arvata, on 2500 dollarit. Kui olete viimase aasta jooksul tasunud rohkem kui 600 eurot, võite saada oma laenuandjast vormi 1098-E. Kast nr 1 ütleb teile, kui palju intressi maksate.

Kui maksisite vähem kui 600 dollarit, peate kontrollima arvestust, et näha, kui palju maha arvata. Seal on sissetuleku ülemmäär – pärast seda, kui teete aastas 80 000 dollarit, olete vabastatud. Vaadake IRS-i lehte sellel teemal.

Kas olete endiselt koolis? Soovitan intressimakseist edasi lükata. Kui te lükkaksite, laseb teie laenuandja selle intressi lihtsalt laenu printsipaalile tagasi panna. Seejärel maksate huvi eest intressi.

2. Väljendada õppemaksu ja tasusid

See mahaarvamine korrigeerib tulumaksu, mille eest maksustatakse. Hea on kuni 4000 dollarit aastas. Kui olete keegi teine ​​maksudeklaratsioonist sõltuv või olete abielus ja esitate eraldi, ei kvalifitseeru. Nagu intressi mahaarvamine, kui te teenite teatud summat, olete te vabastatud. Samuti, kui soovite taotleda mõnda hariduse maksukrediiti (vt allpool “Koolis viibimine”), ei saa te õppemaksu ja tasude vähendamist nõuda.

3. Saa teenitud tulumaksukrediiti

Kui teil seda saada, siis saad seda. EITC või EIC on nende jaoks, kellel on madal sissetulek. Üllatuslikult väidab ta, et ainult umbes 80% töötajatest, kellele krediit vastab. Kui olete abielus, ärge esitage eraldi – see keelab teid. Kui olete üksinda, võite selle krediidi saamiseks teha vähem kui 14 820 dollarit aastas. Kui olete abielus ja / või lapsed on kvalifikatsiooni ülemmäär tõusnud.

4. Võtke vabakutseline töö

Mitte ainult, et vabakutselised teenivad teie võlgade tasumiseks rohkem raha, saate ka mitmeid kulusid maha arvata. Nende mahaarvamiste hulka kuuluvad töömaterjalid, näiteks sülearvuti või tahvelarvuti, mida kasutate ainult vabakutseliste kirjutamisena. Saate oma tööpäeva jooksul süüa suupisteid ja suupisteid. Võite ka kirjutada otseselt ja kaudselt seotud kulud, mis on seotud tööruumiga. Jah, see on probleem, kuid kindlasti dokumenteerige oma kulud, kui soovite saada mahaarvamisi.

5. Püsi koolis

Kas nägemus on lõppenud, kuid olete oma kraadiõppekavade närvis? Võib-olla soovite koolis käia. Siin on selle loogika: kolledži üliõpilased võivad saada mõningaid suuri maksusoodustusi:

Bondora – kuni 2500 USD õppemaksu, tasude, raamatute ja muude seadmete eest

Elukestva õppe krediit – kuni 2000 dollarit hariduskulude katmiseks
Võite nõuda ainult ühte neist krediitidest. American Opportunity Credit’i saamiseks peate olema vähemalt osalise tööajaga üliõpilane ja võite seda vaid kolledži esimese nelja aasta jooksul nõuda. See on tagastatav kuni 1000 dollarini, mis tähendab, et võite näha, et raha läheb korraga taskusse.

Elukestva õppe krediit kehtib üliõpilase kohta, kes soovib jätkata enam kui neli aastat või minna kõrgkooli.

Koos üliõpilaslaenuintressi mahaarvamisega võib maksusoodustus säästa teie laenude tasumiseks kena muudatusi. Töötage vabakutseliste töödega samal ajal, vabakutseliste mahaarvamiste saamiseks ja nüüd räägite maksustrateegist. Kuid tean, et te ei saa teenida rohkem kui 80 000 dollarit aastas, et saada Coop Bank, ja mitte rohkem kui 60 000 dollarit, et saada Ferratum.

6. Vaadake tööl põhineva hariduse äriidee

Siin on stsenaarium. Sa oled kirjanik ja sa lähed kooli, et saada ingliskeelset kraadi mõne kirjaliku rõhuasetusega. Küljel teete vabakutselisi kirju, et teha natuke rohkem raha. Te saate hariduskulusid maha arvata.

Või võib teie tööandja maksta oma hariduse eest ja tasuda selle maksude eest. Teie kraad peab minema jätkama oma tööhõive valdkonnas ja see ei saa olla tasemel, et saavutada oma tööandja minimaalsed haridusnõuded.

Isegi kui sa oled töölt puudumisel, saate siiski hariduskulusid maha arvata.